שיפוץ גירים אוטומטיים

עמוד הבית / שיפוץ גירים אוטומטיים

תיבת הילוכים אוטומאטית היא למעשה תיבת הילוכים המאפשרת למעשה החלפת הילוכים ללא צורך במצמד (קלאץ') המוחלף במנגנון פנימי האחראי לפעולה החלפת ההילוך. על אף היותה תיבת ההילוכים הנפוצה ביותר בתעשיית הרכב, תיבת ההילוכים האוטומאטית מתאפיינת במספר חסרונות הכוללים בין היתר:

  • צריכת דלק גבוהה יותר בהשוואה לצריכת הדלק ברכבים בהם מותקנת תיבת הילוכים ידנית
  • תוחלת חיים קצרה יותר בהשוואה לרכבים בהם מותקנות תיבות הילוכים ידניות
  • עלויות טיפול ותחזוקה גבוהות יותר בהשוואה לתיקון תיבות הילוכים ידניות 

שיפוץ גיר אוטומטי- מתי?

בין יתר הסימנים היכולים להעיד על כך שתיבת ההילוכים האוטומאטית שלכם איננה עובדת כראוי תוכלו למצוא: קושי בהעברת ההילוך, האטת המהירות בזמן העברת הילוך, רעשים שונים המופיעים כאשר הרכב במצב ניוטרל וסימנים נוספים היכולים להעיד על בעיה המצריכה שיפוץ גיר אוטומטי.

שיפוץ גירים אוטומטיים, בדומה לכל פעולת שיפוץ של תיבת הילוכים (גיר) אחרת, הינה פעולה המיועדת לצרכי תיקון חלקים תקולים כאלו ואחרים במערכת התיבה. בתקלות מסוימות לא תהיה לכם ברירה להחליף את כל תיבת ההילוכים האוטומטית אך בחלק גדול מהמקרים ניתן לבצע הליך שיפוץ גיר אוטומטי המשלב בתוכו פעולות שונות כגון:

  • דיאגנוסטיקה לאבחון מדויק של התקלה והחלקים התקולים
  • תיקון ו/או החלפה של החלקים התקולים, לרבות, הילוכי גיר, ממירים, משאבות וכדומה
  • ניקוי יסודי של הגיר המשופץ

ופעולות נוספות באמצעותן ניתן להשמיש את חלקיה התקולים של מערכת הגיר האוטומטית.

טופ קאר סנטר שירותי רכב – מומחים לשיפוץ גירים אוטומטיים

אצלנו בטופ קאר סנטר, תוכלו למצוא מחלקת שירות מקצועית העוסקת ומתמחה בהליכי שיפוץ גירים לכל סוגי תיבות ההילוכים הקיימות, לרבות, שיפוץ גירים אוטומטיים לכל סוגי הרכבים. מחלקת שירות זו מורכבת מצוות מכונאים בעלי ניסיון וידע רב שנים בענף. צוות זה מסתייע במערכות ציוד חדישות ומתקדמות המסייעות לו להתמודד עם כל צרכי השיפוץ של סוגי הגירים השונים.

כמו כן, אנו מחזיקים במערכות מחשוב מתקדמות המאפשרות לנו לבצע פעולות תיקון במערכות גיר ממוחשבות המותקנות כיום במספר הולך וגדל של רכבים חדישים.

הזמנת טיפול

נגישות