מכונאות

עמוד הבית / מכונאות

מכונאות כללית לרכב היא למעשה הגדרה רחבה למגוון רחב של עבודות תחזוקה ומכונאות לכלי הרכב. תחת ההגדרה הכללית של עבודות מכונאות לרכב נכללות עבודות מוסך שונות כגון:

  • טיפולי רכב קטנים או גדולים (מה שהיה ידוע בעבר בשם: טיפול 10000 וטיפול 30000 ק"מ)
  • טיפולי הכנה לקראת מבחן הרישוי השנתי (טסט)
  • טיפולי שיפוץ, תחזוקה ותיקון של מערכות הרכב השונות, לרבות, מנוע הרכב, מערכת בלמים ותיבות הילוכים
  • בדיקה כללית של מערכת ההיגוי
  • טיפולי החלפת שמנים (שמן מנוע, שמן גיר, שמן בלמים וכו)

ועוד מגוון רחב של טיפולי תחזוקה המיועדים לכל סוגי הרכב.

טיפולי מכונאות בהתאם להוראות יצרן

את טיפולי המכונאות השונים לרכב חשוב לבצע בהתאם להוראות יצרן בכל הנוגע לתדירות הטיפולים הנדרשת והיקף הטיפול. יחד עם זאת, מומלץ לבצע טיפול תקופתי לרכב ללא תלות במצבו המכאני של הרכב ו/או בהוראות היצרן בנוגע לתדירות הטיפולים, וזאת על מנת לשמור על מערכות רכב תקינות ולהימנע ככל הניתן מהופעתם של תקלות חמורות יותר במערכות כלי הרכב העלולות לנבוע מתקלה זניחה אשר לא טופלה בזמן.

הטיפול התקופתי לרכב כולל בתוכו סדרת בדיקות מקיפות למערכות הרכב השונות, לרבות, בדיקת מנוע, בדיקת מקורות הספק כוח חשמלי (מצבר ו-אלטרנטור), בדיקת מערכות קירור, בדיקת שמן ומים ועוד. עלות הבדיקה ברוב המקרים הינה זניחה והיא מאפשרת לכם לאתר (בזמן וברגע הנכון) כל תקלה אפשרית במערכות הרכב השונות.

טופ קאר סנטר מציגה: מחלקת מכונאות כללית לרכב מובילה בתחומה!

אצלנו בטופ קאר סנטר, תוכלו ליהנות משירותיה המקצועיים של מחלקת מכונאות כללית לכל סוגי הרכבים. מחלקה זו מאפשרת לכם ליהנות מכל עבודות המכונאות הנדרשות לצרכי תחזוקה, טיפול ותיקון ברכבכם והיא מאוישת בצוות מכונאים מוביל בתחומו ובעל ניסיון רב שנים בענף מכונאות הרכב.

שירותי המחלקה מבוססים בין היתר על הידע המקצועי העומד לרשות צוות המכונאים שלנו ועל ממצאי בדיקות הדיאגנוסטיקה אותן אנו מקפידים לקיים לפני כל הליך טיפול, תיקון או שיפוץ של חלקי הרכב השונים.

הזמנת טיפול

נגישות